Миттєвості, що застигли в часі …

Submitted by admin on Fri, 12/13/2013 - 23:48

Чергове робоче засідання Науково-екскурсійного відділу Музею історії Десятинної церкви 11 вересня 2013 року було не зовсім звичайним. Співробітники відділу А.В. Коваль та О.С. Коваль представили колекцію оригінальних фотографій та листівок кінця XIX – початку ХХ ст., присвячену київській церкві на честь Різдва Пресвятої Богородиці (Десятинній), яка була зведена за проектом архітектора В.П. Стасова. Під час підготовки експозиції до показу неоціненну допомогу надав колектив Науково-експозиційного відділу Музею і особисто завідувач відділу О.В. Моржевська.

Перед початком презентації колектив Науково-екскурсійного відділу привітав директора Музею П.В. Дорошенка і всіх співробітників з першою річницею від започаткування роботи закладу, а урочистості моменту додало звучання «Многоліття».

З вітальним словом під час відкриття виставки виступили директор Музею П.В. Дорошенко, А.В. Коваль та інші співробітники МІДЦ.

Цього ж дня колектив Науково-екскурсійного відділу Музею відвідав галерею-ризницю «Чудотворні ікони Афону», де ознайомився зі списками ікон, написаних афонськими ченцями. По завершенні екскурсії та огляду експозиції відбулася зустріч із керівництвом галереї, у ході якої було обговорено план спільної роботи обох організацій, мета якої – відродження духовності та християнських цінностей у сучасному суспільстві.

Категорию: