Культурно-масовий захід «Стежками Давнього Києва»

Submitted by admin on Tue, 04/01/2014 - 19:47

Яскравого сонячного дня 20 березня 2014 року для охочих до пізнання дітей було проведено інтерактивну екскурсію, яка розпочалася біля Золотих Воріт.

По вулиці Володимирській ми дійшли до Софійської площі, де ознайомилися з історією Софійського собору та дізналися цікаві подробиці про пам’ятник Богдану Хмельницькому. Далі наш маршрут проліг до Михайлівської площі та Золотоверхого собору. Наступним цікавим місцем стала одна с перлин Києва – Андріївська церква. Насамкінець ми зазирнули до місця, де свого часу височіла перша кам’яна церква Київської Русі – Десятинна.

Після цікавої прогулянки всі зібралися в приміщенні Музею історії Десятинної церкви, де у приємній творчій атмосфері кожен зміг за допомогою різноманітних матеріалів виразити та відтворити саме те, що припало йому до душі. Майстерня завершилася чаюванням, адже необхідно було набратися сил для останнього етапу нашого чудового заходу – пошуку скарбів! Отож, підкріпившись, діти рушили шукати підказки, які привели їх до скарбу!!!

Наприкінці всім учасникам заходу було вручено пам’ятні призи від Музею історії Десятинної церкви, а також подяку за доброчинність.

Екскурсію підготували та провели співробітники Науково-дослідного відділу фондів МІДЦ Поліна Вікторова та Олена Дзнеладзе.

Категорию: