НА ГОСТИНІ В БУЛГАКОВА

Submitted by admin on Wed, 04/09/2014 - 20:23

3 квітня 2014 року на черговому засіданні Науково-екскурсійного відділу та сектору методичної роботи МІДЦ було розглянуто чимало питань, визначених як планами на поточний рік, розпорядженнями Директора Музею, так і планом взаємодії між відділами.

Колектив заслухав доповідь наукового співробітника Михайла Мельника, який розповів про витоки та особливості народовладдя в різних країнах.

Кульмінацією засідання став візит до Літературно-меморіального музею Михайла Булгакова, де колектив радо зустріли працівники закладу, а з експозицією музею ознайомила його директор Людмила Губіанурі. Не оминув колектив увагою і сам Булгаковський Бегемот.

Співробітники Відділу розповіли пані Людмилі про свої творчі й наукові плани, залишили відгук у книзі відвідувачів та поділилися досвідом з колегами, а на завершення подарували Літературно-меморіальному музею перший випуск бюлетеня МІДЦ «Opus Mixtum».

Цього ж дня колектив сектору методичної роботи в рамках роботи над новим екскурсійним маршрутом зробив кілька фотознімків майбутніх екскурсійних об’єктів.

Категорию: