Участь у культурно-мистецькому проекті «Віртуальний музей»

Submitted by admin on Thu, 04/24/2014 - 10:09

17 квітня 2014 року співробітники МІДЦ взяли участь в інноваційному проекті Київського національного університету культури і мистецтв «Віртуальний музей».

Кафедра історії України та музеєзнавства Київського національного університету культури і мистецтв започаткувала унікальний інноваційний проект «Віртуальний музей». Основна ідея проекту полягає у створенні віртуальної бази даних, до якої має ввійти інформація про світові та українські музеї.

Від Музею історії Десятинної церкви в урочистому відкритті проекту взяли участь співробітники Науково-екскурсійного відділу Сергій Чорний та Михайло Мельник.

Ще однією гостею заходу стала випускниця кафедри історії України та музеєзнавства С.Є. Пахлова, яка нині представляє українську нематеріальну спадщину в ЮНЕСКО і є старшим співробітником Українського центру культурних досліджень Міністерства культури України.

Завідувач кафедри Олена Гончарова продемонструвала власну роботу – презентацію про Музей сучасного мистецтва Чикаго та Чиказький інститут мистецтв.

Як «пробу пера» надали свої матеріали і презентації 35 студентів другого і третього курсів відділення музейної справи КНУКіМ: було продемонстровано презентації про Музей Гетьманства, Національний музей «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні», Національний музей українського народного декоративного мистецтва, Центр української культури та мистецтв в Україні, Музей Івана Гончара, Музей шістдесятництва.

Від імені Директора Музею історії Десятинної церкви  Павла Дорошенка та всього колективу закладу співробітники Науково-екскурсійного відділу висловили щирі привітання учасникам заходу та провели презентацію, у якій висвітлили діяльність МІДЦ. Також вони передали в подарунок кафедрі історії України та музеєзнавства і студентам КНУКіМ примірники першого випуску видання Музею історії Десятинної церкви «Opus Mixtum» і запросили відвідати Музей для продовження плідної співпраці.

Категорию: