Під звуки віолончелі

Submitted by admin on Thu, 05/08/2014 - 19:52

8 травня 2014 року чергове засідання Науково-екскурсійного відділу та сектору методичної роботи пройшло в особливій атмосфері. Окрім розгляду запланованих робочих питань, на засіданні Відділу відбувся концерт-лекція талановитого київського віолончеліста Якова Душакова «Неосяжні можливості віолончелі».

Знайомство співробітників МІДЦ з музикантом відбулося під час роботи з благоустрою заповідної території Старокиївської гори, до якої він охоче долучився. Спільна праця породила спільні творчі плани  – Яків виявив бажання дати концерт для співробітників МІДЦ.

Концерт віолончеліста відвідали Директор Музею Павло Дорошенко, а також чимало співробітників МІДЦ з інших відділів. Під час виступу прозвучали твори іноземних та вітчизняних композиторів-класиків Й. Баха, Л. Боккеріні, П. Казальса, Ж. Дюпора, М. Ростроповича. Кожен виконаний музичний твір викликав неабияке слухацьке захоплення та гучні оплески. Крім того, Яків повідав про історію свого інструмента, особливості написання творів для віолончелі та історію музичного віолончельного мистецтва.

Слухачі ще довго не хотіли прощатися з музикантом, який, без перебільшення, має надзвичайне обдарування, а тому Якову довелося виконати кілька творів, не передбачених програмою, та відповісти на численні запитання. Кожен зі співробітників МІДЦ висловив свою вдячність і захоплення від концерту та зробив запис в особистій книзі відгуків музиканта.

Категорию: