Семінар з підвищення кваліфікації для керівного складу музеїв України

Submitted by admin on Thu, 06/05/2014 - 09:29

4 червня 2014 року в Музеї історії Десятинної церкви відбувся семінар з підвищення кваліфікації для керівного складу музеїв України. У заході взяли участь директори та представники музеїв України.

Після привітального виступу Директора Музею історії Десятинної церкви Павла Вікторовича Дорошенка слово було надано виконуючому обов’язки секретаря Науково-методичної ради, завідувачу Науково-екскурсійного відділу Володимиру Володимировичу Мєщєрякову, який виголосив доповідь «Особливості розробки екскурсійної програми на території показу з частково або повністю зруйнованими об’єктами».

У доповіді Володимир Володимирович поділився з колегами досвідом роботи в цьому напрямку. Він розповів, як колектив Музею, зокрема Науково-екскурсійний відділ, працює над вивченням та популяризацією нашого славетного минулого, а також про досягнення, котрі Музей має за короткий час свого існування. У доповіді особливе місце було відведено роботі із сучасними медійними технологіями, що дозволяють більш масштабно охопити потреби та запити екскурсійної аудиторії.

У ході зустрічі всім учасникам було презентовано видання нашого Музею – альманах «Opus mixtum» (вип. 1) і буклет з листівками та фотознімками Десятинної церкви в ХІХ – на початку ХХ століття.

На завершення семінару присутні відвідали заповідну територію Музею та прослухали частину екскурсії «Десятинна церква – духовний епіцентр Києва».

Категорию: