Віртуальний музей «Київська Русь»

Submitted by admin on Thu, 06/05/2014 - 20:56

Презентація культурно-мистецького проекту Віртуальний музей «Київська Русь» відбулася 27 травня 2014 року в приміщенні Музею історії Десятинної церкви. Презентували проект студенти першого курсу кафедри історії України і музеєзнавства Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКіМ) під керівництвом завідувача кафедри доктора культурології доцента Олени Миколаївни Гончарової.

Це вже не перший візит викладачів та студентів КНУКіМ до Музею історії Десятинної церкви. Стосунки між цими двома закладами тривалі й дружні. Цього разу, окрім презентації наукових робіт студентів, Київський національний університет культури і мистецтв приніс із собою цінні подарунки – сучасний відеопроектор і збірку наукових праць кафедри історії України та музеєзнавства «Актуальні проблеми теорії і практики музейної та пам’яткоохоронної діяльності».

Співробітники Музею ознайомилися з надзвичайно цікавими роботами студентів першокурсників. Варто зазначити, що, якщо в певних моментах майбутнім науковцям і бракувало академічного досвіду, то все це компенсувалося вільним володінням новітніми інформаційними здобутками – усі презентації були виконані на високому технічному рівні. У своїх презентаціях студенти наголошували, що майбутнє за віртуальними музеями й експозиціями – дешевими та широко доступними. Власне перші розробки таких музеїв і були представлені науковій аудиторії, яка своєю чергою високо оцінила роботу студентів та університетської професури.

Категорию: