Виголошення доповідей

Submitted by admin on Sun, 06/29/2014 - 16:20

6 червня 2014 року на засіданні Науково-екскурсійного відділу та сектору методичної роботи було заслухано доповіді провідного наукового співробітника Ольги Зайцевої «Музеєфікація та консервація історико-архітектурних об’єктів (на прикладі Державного історико-культурного заповідника “Буша”)» та старшого наукового співробітника Владислави Крапивки «Стан писемної джерельної бази щодо історії Києва у ХХ столітті».

Доповідь О. Зайцевої стосувалася питання музеєфікації та консервації історико-архітектурних пам’яток. На прикладі об’єктів Державного історико-культурного заповідника «Буша», розташованого в с. Буша Ямпільського району Вінницької області, доповідач розповіла про основні способи збереження та популяризації напівзруйнованих історико-архітектурних об’єктів, як-от замкового комплексу, культурних ландшафтів та інших архітектурних пам’яток, що знаходяться на прилеглій території. Доповідь супроводжувалася презентацією з великою кількістю ілюстрацій.

У доповіді В. Крапивки йшлося про те, які документи допоможуть досліднику здійснювати пошук інформації про минуле нашого міста, у яких закладах і у якому стані зберігаються такі писемні джерела. Також було висвітлено інформацію стосовно алгоритму роботи в бібліотеках та архівах.

Категорию: