«Ми не отримали землю у спадок від предків, ми позичили її у наших дітей» (з пісні американських індіанців)

Submitted by admin on Sun, 07/06/2014 - 10:57

3 липня 2014 року відбулося чергове робоче засідання Науково-екскурсійного відділу та сектору методичної роботи.

Директор Музею П.В. Дорошенко підсумував роботу відділу за місяць і визначив основні завдання на поточний місяць, зокрема, було скореговано роботу щодо доопрацювання контрольного тексту екскурсії та підготовки матеріалів для альбому давньоруських орнаментів.

Також цього дня за планом СМР та за сприяння в організації старшого наукового співробітника В.В. Крапивки колектив відвідав Водно-інформаційний центр, більш відомий у Києві за неофіційною назвою як Музей води. Заклад розташований у серці нашої столиці, на одному з мальовничих пагорбів Києва.

Співробітники Центру-музею, а супроводжували колектив екскурсовод Тетяна Вікторівна та заступник директора центру Олександр Леонідович Береговий, поділилися власним досвідом організації та проведення екскурсій, розповіли про створення експозицій та про плани на майбутнє. Зокрема, Олександр Леонідович розказав про перспективи створення при музеї екологічної школи для дорослих. Також завдяки йому колективу випала унікальна можливість оглянути все приміщення Центру-музею та побувати на оглядовому майданчику.

Категорию: