Добра традиція співпраці

Submitted by admin on Sun, 10/05/2014 - 18:08

Співпраця працівників Музею історії Десятинної церкви і Київського національного університету культури та мистецтв вже стала доброю традицією.

Черговий раз студенти першого курсу КНУКіМ завітали до Музею 3 жовтня 2014 року – напередодні Міжнародного дня учителя, аби навчитися методиці роботи в царині музейної справи, перейняти досвід старших колег. Керівником групи студентів була науковий співробітник Науково-дослідного відділу історико-археологічних досліджень МІДЦ Л.В. Калайда, випускниця КНУКіМ. Зустріч стала можливою завдяки співпраці Директора Музею П.В. Дорошенка та завідувача кафедри музейної справи і охорони пам’яток історії та культури КНУКіМ О.М. Гончарової.

Співробітники Науково-екскурсійного відділу А.А. Петренко, М.К. Мельник та О.С. Ричок виступили для майбутніх колег-науковців у ролі наставників та провели екскурсію заповідною територією Старокиївської гори. Молоді музеєзнавці неабияк зацікавилися побаченим і почутим, адже їхні наукові інтереси охоплюють широке коло питань, пов’язаних із вивченням та збереженням пам’яток історико-культурної спадщини України, що й було висвітлено в ході екскурсії.

Наприкінці зустрічі студенти висловили щиру подяку Науково-екскурсійному відділу МІДЦ на чолі з В.В. Мещеряковим за організований захід. Сподіваємося, що системна й плідна співпраця двох закладів і надалі триватиме!

Категорию: