«Всякая работа трудна до времени, пока ее не полюбишь…» (М. Горький)

Submitted by admin on Tue, 11/11/2014 - 11:31

6 листопада 2014 року чергове засідання НЕВ та СМР, за традицією, розпочалося з привітання іменинника. Колектив Відділу привітав провідного наукового співробітника відділу Ольгу Вікторівну Зайцеву з Днем народження. Співробітники побажали колезі міцного здоров’я та успіхів, а також вручили на згадку пам’ятний подарунок.

Крім того, на робочому засіданні було розглянуто питання, що стосувалися підготовки до IІ Наукових читань МІДЦ, популяризації діяльності Музею в освітніх закладах. Цього ж дня екскурсоводи черговий раз провели пробні екскурсії на території Старокиївської гори, що стало завершальним етапом у їхній індивідуальній підготовці. Врахувавши всі попередньо висловлені зауваження та побажання колег, кожен з екскурсоводів впорався із своїм професійним завданням.

Кульмінацією засідання стало відвідування Національного музею «Чорнобиль». Співробітники НЕВ та СМР разом з екскурсоводом Музею «Чорнобиль» поринули в минуле нашої держави – далекий 1986 рік, який позначився гірким уроком для всього людства. Під час екскурсії колектив Відділу дізнався чимало нового про край, у який вторгся ядерний смерч, про долю ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та простих мешканців постраждалих населених пунктів. Також цікавою була розповідь екскурсовода про церкви, розграбовані мародерами в Чорнобильській зоні. Про представлені експонати, зібрані безпосередньо в зоні відчуження, детальніше розповіла заступник генерального директора з наукової роботи Анна Віталіївна Королевська. Крім того, вона поділилася досвідом застосуванням сучасних медійних технологій під час проведення екскурсій. Наприкінці зустрічі співробітники НЕВ та СМР МІДЦ висловили щиру вдячність усьому колективу Національного музею «Чорнобиль» та побажали творчих успіхів.

Категорию: