Відвідання Національного музею Тараса Шевченка

Submitted by admin on Mon, 12/08/2014 - 15:20

5 грудня 2014 року співробітники Науково-дослідного відділу фондів Музею історії Десятинної церкви відвідали Національний музей Тараса Шевченка. Усіх вразило сучасне вирішення музейного простору: атріум зі скляним дахом створює неповторне враження безмежності та прозорості. Співробітниця Музею пані Катерина провела цікаву та пізнавальну екскурсію, завдяки якій Тарас Григорович постав перед нами, як живий, з мудрим поглядом крізь віки. Частина експозиції присвячена біографії Кобзаря, решта Музею наповнена його оригінальними творами. Особливу увагу привернула картина «Катерина» за однойменною поемою Т. Шевченка, сповнена виразними символами.

Співробітники МІДЦ також відвідали виставку робіт, авторами яких є люди з обмеженими можливостями. Вона має назву «Зірки в темряві». Вражає краса та жага до життя, якою просякнуті всі творчі роботи. Цікавою виявилася експозиція для відвідувачів з вадами зору, де розміщено об’ємні дерев’яні картини та облаштовано спеціальний звуковий супровід.

Крім того, у Музеї діє виставка сучасного художника Володимира Слєпченка «Обрані часом», на якій представлено авторський погляд митця на видатних діячів України – як минулих часів, так і сьогодення.

Категорию: