Відкрите засідання Науково-екскурсійного відділу МІДЦ

Submitted by admin on Thu, 01/29/2015 - 12:23

Робота з популяризації діяльності Музею історії Десятинної церкви триває. Одним з пріоритетних напрямів у її межах є робота з дітьми молодшого й середнього шкільного віку. Саме тому 27 січня 2015 року чергове засідання Науково-екскурсійного відділу відбулося у відкритому форматі за участі вчителів історії, які проходять курси підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. Куратором групи педагогів виступив Олександр Феодосійович Трухан – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання ІППО вищеназваного університету.

З вітальним словом до гостей звернулися виконуючий обов’язки заступника директора Музею з наукової роботи Д.О. Шевченко та провідний науковий співробітник О.В. Зайцева. Колектив Науково-екскурсійного відділу в особі екскурсовода О.С. Ричка продемонстрував усім присутнім науково-популярний проект – відеопрезентацію «Десятинна церква – перший мурований кафедральний собор Києва». На практиці було показано можливість та переваги використання різних методів, залучення новітніх технологій під час проведення виїзних екскурсій і лекцій на історичну тематику.

Організована зустріч була безперечно цікавою та корисною як для співробітників Відділу, так і для педагогів. Учасники відкритого засідання не лише обмінялися досвідом у науковій сфері, але й обговорили чимало дискусійних питань, що стосуються методики проведення екскурсій та лекцій, а також практичних занять на уроках історії. По закінченні зустрічі завідувач Відділу В.В. Мєщєряков та О.Ф. Трухан домовилися про подальшу співпрацю в науково-освітньому напрямі. Сподіваємося, що наша спільна справа заради виховання молодого покоління буде плідною та успішною.

Категорию: