Щоденник юних слідопитів

Submitted by admin on Mon, 05/11/2015 - 20:17

Збір 21.03.2015 року

Цього дня наші юні слідопити вирушили на пошуки богослужбових книг ще далі – до Візантії, до самого Царгорода. Для цього їм довелося ознайомитися з глаголицею та навчитися писати на воскових табличках –  церах. А в дорозі на них чекали безліч пригод і випробувань. Подорож завершилася вдало: частину книг знайшли і дізналися, де шукати решту. Отож, попереду –  нові подорожі й нові випробування!

 

Збір 28.03.2015 року

Нині наш шлях лежить з Візантії в Охрид, на пошуки Кирила й Мефодія, котрі, як стверджують знавці історії, і створили ту саму слов’янську абетку – глаголицю... Після всіх випробувань у дорозі мандрівники дізналися, що Кирило й Мефодій вже понад 150 років тому померли... А як же богослужбові книги? І тільки навички дедукції допомогли слідопитам розшукати і Охридську книжкову школу, і Євангеліє, написане глаголицею, а також дізнатися про Климента Охридського, про нову абетку, про кирилицю…

Ну що ж, наказ князя виконано. Можна повертатися додому, до Києва!

 

Збір 04.04.2015 року

На сьогоднішньому зборі слідопити готувалися до тривалої подорожі додому: в’язали вузли, надавали один одному першу допомогу та відшліфовували пізнавальні навички. Попереду – складний і сповнений небезпеки шлях!

 

Збір 25.04.2015 року

Дорогою додому наших слідопитів наздогнала дивна звістка: якась невідома дружина найманцівзбирається зайняти їхнє місце в княжому війську! Та ще й викликає їх на змагання! Що ж, не посоромимо звання княжої дружини! До будь-якого змагання готові!

Категорию: