Відкриття виставки до Дня Києва

Submitted by admin on Sun, 05/31/2015 - 22:56

27 травня 2015 року в приміщенні Музею історії Десятинної церкви відбулося відкриття виставки «Красень Київ». Співробітники Науково-експозиційного відділу поставили за мету привернути увагу до цікавих і призабутих сторінок історії Києва, більш рельєфно висвітлити історичну красу міста, надихнути оточуючих до шанобливого ставлення до традицій міста, що налічують тисячоліття. Виставка присвячена останнім трьом століттям Києва – періоду, коли на тлі середньовічної історії формувався сучасний вигляд міста, уклад життя його мешканців, дух міста, який у різних проявах зберігся до наших днів.

Виставка має кілька тематичних розділів, що об’ємно висвітлюють окремі сторінки історії міста: «Київ військовий», «Київ міщанський, «Київ авіаторський», «Київський трамвай», «Київ театральний, «Визначні місця Києва». Об’єднуючись у єдину експозицію, вони презентують різноманіття та строкатість київського життя, що й складає одну з його унікальних рис.

Виставка працюватиме до 3 липня 2015 року в будні з 10.00 до 17.00.

Колектив Музею історії Десятинної церкви запрошує всіх, хто цікавиться історією та традиціями Києва, відвідати виставку!

Категорию: