Знаємо стільки, скільки пам’ятаємо

Submitted by admin on Thu, 09/12/2013 - 20:52

Девіз нашого Музею, зокрема його змістовна складова, небезпідставно послужив лейтмотивом для чергового робочого засідання колективу Науково-екскурсійного відділу, яке відбулося 12 вересня 2013 року. На ньому йшлося про участь нашої колеги в археологічній експедиції.

О.В. Зайцева, провідний науковий співробітник відділу, поділилася своїми враженнями про участь у Міжнародній археологічної експедиції 2013 року.

Метою експедиції було дослідження поселення часів трипільської культури. Географічно поселення було розташоване біля села Небелівка Кіровоградської області. Основна увага вчених і колективу експедиції була прикута до знайденої в центрі поселення «мега-будови» – храму. У ході розкопок були знайдені залишки, імовірно, вівтарних частин будови. Неабиякий інтерес у співробітників Відділу викликали фотографії з фрагментами «столових сервізів» того часу, а також вироби майстрів – фігурки та посуд.

О.В. Зайцева розповіла не лише про хід робіт експедиції, особливості панорамної зйомки з використанням повітряних «зміїв», свій внесок у загальний комплекс робіт, але й про організацію дозвілля.

Категорию: