Відкриття оновленої експозиції виставки «Князь Володимир – воїн, хреститель, політик»

Submitted by admin on Thu, 08/20/2015 - 16:01

19 серпня 2015 року в рамках загальнодержавних заходів, присвячених 1000-літтю упокоєння святого князя Володимира Великого, у приміщенні Музею історії Десятинної церкви відбулося урочисте відкриття оновленої експозиції виставки, яка висвітлює особистість князя та суспільне життя Київської Русі Х–ХІ ст.

У заході взяв участь голова Шевченківської районної державної адміністрації м. Києва Олег Олександрович Гаряга в супроводі співробітників апарату адміністрації. На відкритті також були присутні представники культурно-мистецької інтелігенції столиці, співробітники музеїв, журналісти загальноукраїнських і місцевих телеканалів, жителі та гості м. Києва.

Зі вступним словом до відвідувачів звернувся директор МІДЦ П.В. Дорошенко. У своєму привітанні він звернув увагу на важливість ролі великого князя Володимира як в історії нашої держави, так і в контексті сучасних подій. Після цього гостям було запропоновано оглядову екскурсію виставкою, під час якої вони оглянули експонати та отримали відповіді на свої запитання.

На завершення заходу директор Музею вручив відвідувачам пам’ятні подарунки та подякував колективу МІДЦ за підготовку виставки. 

Категорию: