Традиції, які пережили століття

Submitted by admin on Sat, 03/12/2016 - 22:57

Від раннього дитинства і до літнього віку людину супроводжують речі, які забавляють її, відволікають від буденності, приносять радість. Скажімо, малеча бавиться примітивними іграшками, проте з віком іграшки стають досконалішими та серйознішими. У наш час значна частина школярів віддає свій вільний час комп’ютерним іграм, займається у спортивних секціях, різних гуртках, де також часто присутній елемент гри. Але мало хто знає, чим гралися діти в давнину.

Нині багато умільців відроджують давні традиції виготовлення цікавих речей – тих, що мають тисячолітню історію. Долучився до цієї справи і Музей історії Десятинної церкви.

Співробітники Науково-екскурсійного відділу та сектору методичної роботи разом з майстринею Вікторією Анатоліївною Зайцевою організували і провели майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки з ученицями 3 класу ліцею-інтернату № 23 м. Києва.

Юні панянки дізналися історію виникнення та особливості виготовлення ляльки-мотанки, важливість традиційної іграшки у процесі виховання дитини та формуванні її світогляду.

Година, протягом якої були виготовлені ляльки, подарувала багато радості й задоволення учасницям майстер-класу.

Колектив Музею висловлює подяку співробітникам приватного підприємства «Ярослав» та особисто його директору Олександру Миколайовичу Барсуку за допомогу в організації цього заходу.

Категорию: