НА ЗУСТРІЧ ІЗ ЛЕГЕНДОЮ

Submitted by admin on Mon, 04/14/2014 - 19:08

Чергове засідання Науково-екскурсійного відділу та сектору методичної роботи пройшло під головуванням Директора Музею П.В. Дорошенка. У ході роботи колектив відділу поділився з Павлом Вікторовичем своїми творчими й науковими планами, а Директор Музею своєю чергою визначив терміни виконання поставлених завдань.

Важливим моментом у роботі засідання стала доповідь провідного наукового співробітника Науково-дослідного відділу історико-археологічних досліджень МІДЦ, кандидата наук з державного управління В.М. Петрика. У своєму емоційному виступі доповідач торкнувся питання неоязичництва та його проявів на теренах нашої держави. Доповідь викликала у слухачів чимало запитань.

Колектив відділу продовжує узагальнювати, аналізувати та переймати досвід роботи музеїв міста Києва. Саме з цією метою на запрошення колег колектив відвідав музей-майстерню, присвячений воістину великій і геніальній людині, українському скульптору, кінорежисеру Івану Кавалерідзе. У творчому доробку майстра чимало пам’ятників, що й донині залишаються окрасою нашої столиці. У своїх скульптурах І. Кавалерідзе увіковічнив величні постаті княгині Ольги, Ярослава Мудрого, Григорія Сковороди та ін. Співробітники музею-майстерні ознайомили колектив МІДЦ з експозицією музею, щиро і з душевною теплотою розповіли про нашого земляка, повідали й про свої творчі плани, а на завершення подарували для бібліотеки нашого Музею книги про життя і творчість І. Кавалерідзе.

Категорию: