Відкриття виставки «І сміх, і гріх. І сум…»

Submitted by admin on Tue, 04/04/2017 - 19:07

Третього квітня 2017 року. у виставковій залі галереї «Знак» у приміщенні бібліотеки ім. Ошера Шварцмана відбулося відкриття виставки до Дня сміху «І сміх, і  гріх. І сум…», організованої Музеєм історії Десятинної церкви, присвяченої гумористичним і водночас філософським художнім творам Леоніда Тоцького – видатного українського митця, заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України, члена-кореспондента Української академії архітектури, художника-монументаліста, реставратора.

Автори виставки втілили ідею «історичного зрізу» життя київської інтелігенції кінця минулого сторіччя за допомогою арт-об’єктів та картин, створених Леонідом Григоровичем Тоцьким у жанрі дружнього гумористичного шаржу. Твори, представлені на виставці, відрізняються яскравими сюжетами, майстерною технікою виконання, але, що найголовніше, дуже доброю іронією, яка не ображає, а викликає, при першому погляді, легку приємну усмішку, а при уважному розгляді – філософські та моральні роздуми над сенсом буття. Така талановита глибина виставлених картин приваблює та вимагає знов і знов передивлятися їх, і зовсім не поспішати покидати затишну виставкову залу, хоча за вікном буяє сонячна київська весна. Такі почуття викликала виставка у перших відвідувачів.

Найбільше враження на присутніх справила зустріч із самим Леонідом Тоцьким. Художник розповів історію створення кожної картини, і ця розповідь стала початком довгої та цікавої пізнавальної розмови про творчість митця, про історію Києва й України, про наше минуле.

А ми ще раз запрошуємо всіх охочих відвідати дуже яскраву і несподівану виставку, та нагадуємо, що виставка відкрилася у виставковій залі галереї «Знак» у приміщенні бібліотеки ім. Ошера Шварцмана за адресою: м. Київ, вул. Стрітенська, 4/13 і триватиме до 21 квітня. Галерея відкрита щоденно з 10.00 до 17.00, вихідний – субота. 

Переглянути роботи виставки

Категорию: