«На захисті кордонів Української держави»

Submitted by admin on Thu, 05/04/2017 - 13:58

Саме на цю тему 28 квітня 2017 року в приміщенні Національної бібліотеки України для дітей відбулася лекція-презентація провідного наукового співробітника Музею історії Десятинної церкви Валентина Гребенника.

Гості бібліотеки, учні-старшокласники загальноосвітньої школи № 160 дізналися, зокрема, як захищав український народ свою державу від загарбників у різні часи – починаючи від Київської Русі і закінчуючи сучасними подіями на Сході України. Читачі зацікавлено слухали розповідь науковця, переглянули відео та книги, присвячені цій темі.

Зустріч відбулася в рамках роботи Центру творчого розвитку та психологічної діяльності «Крок до майбутнього». Центр працює на базі проекту «Нова оселя: інтеграція та психосоціальна підтримка дітей із числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Києві та Одеській області», організатором якого є Міжнародна громадська організація «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров'я» (LHSI) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Це вже не перший колективний захід Науково-екскурсійного відділу та Сектору методичної роботи Музею історії Десятинної церкви та Національної бібліотеки України для дітей. Подальша співпраця двох установ триватиме й надалі.

Категорию: