1 вересня 2017 року…
У цей, по літньому теплий, перший день осені співробітники Науково-екскурсійного відділу та сектору методичної роботи МІДЦ приймали юних гостей – учнів 5 класу київського Ліцею політики, економіки, права та іноземних мов.
![](/sites/default/files/pictures/20170904/20170904_01.jpg)
Для колективу нашого Музею вже стало доброю традицією зустрічати 1 вересня – День знань – разом зі школярами столиці. До Дня знань колектив підготував для гостей цікаву програму. Екскурсія по музейній експозиції викликала величезний інтерес серед слухачів.
Школярі з цікавістю оглянули експозицію Музею,
склали пазли,
![](/sites/default/files/pictures/20170904/20170904_16.jpg)
«попрацювали будівельниками»,
![](/sites/default/files/pictures/20170904/20170904_21.jpg)
а на завершення свята пограли в давню гру.
![](/sites/default/files/pictures/20170904/20170904_28.jpg)
І переможці, і ті, хто посів друге місце, не залишилися без подарунків та сувенірів на згадку.
![](/sites/default/files/pictures/20170904/20170904_31.jpg)
А батьки? А батьки активно вболівали за дітей.
![](/sites/default/files/pictures/20170904/20170904_34c.jpg)
Успіхів Вам, ліцеїсти, у новому навчальному році!
|